Kevser Eğitim Vakfı, Ramazan ayı münasebetiyle “Ramazan Bereketini Depremzedelerle Paylaş” temasıyla yürüttüğü Gıda Paketi Yardım Kampanyasını Ramazan ayı öncesinde görev yapacak gönüllüleri ile bölgelerde dağıtımına başladı.

İyilik ve gönül yapmanın sınırı olmadığı tensibiyle bu yıl Ramazan ayı vesilesiyle hayırseverlerimizin iyilik elini, şefkat elini, merhamet elini mazlum ve mağdur kardeşlerimize uzatmaya devam edeceğiz.

Yardım kumanyası kampanyasıyla gönül coğrafyamızda bir kardeşlik tesis ediyoruz. Çalışmalarımız sadece kumanya yardımları ile sınırlı kalmayarak; sahur ve iftar sofraları kuracağız, acil ihtiyaç listelerinin dağıtımına devam edeceğiz, fitre – zekat çalışmalarımızı sürdüreceğiz ve çocuklarımız için manevi – psikolojik destekle bölge halkına desteği sürdüreceğiz. Gönül sofralarında gönül yapacak, gönül imar edeceğiz.

Kampanyamızla bir yandan hayırseverlerin emanetlerini ulaştırıyoruz, diğer yandan kardeşlik hukukumuzu pekiştiriyoruz. Samimi ve ihlasla çıktığımız bu yolda Allah-u Zülcelal milletimizin yar ve yardımcısı olsun.

Kevser Eğitim Vakfı | Hayra açılan Kapınız