Şimdi değilse ne zaman…

İşgalci İsrail’in Gazze’de sivillere yönelik saldırılarını şiddetle kınıyoruz ve Kevser Eğitim Vakfı olarak, Katil İsrail’in hava, kara ve deniz olmak üzere her yerden abluka altında tuttuğu ve bombardıman altında bıraktığı Gazze Şeridi’ne acil destek vermeye tüm ümmeti davet ediyoruz. İsrail, Gazze’de özellikle sivil yerleşim yerlerini hedef alıyor, okullar ve hastaneler dahil her yeri bombalıyor.

Gazze Sağlık Bakanlığı, İsrail’in Gazze’ye saldırılarında çok sayıda çocuk ve kadın olmak üzere masumların öldüğünü, yaklaşık binlerce kişinin yaralandığını açıkladı. Saldırılarda şehit olan yüzlerce kardeşimize Allah’tan rahmet yaralılara acil şifalar diliyoruz. Dualarımız, desteğimiz ve kalbimiz Filistinli kardeşlerimizle…

İşgalci İsrail’in Gazze’de sivillere yönelik saldırıları nedeniyle sağlık ve eğitim başta olmak üzere tüm yaşam durma noktasına gelirken Gazze Şeridi’ndeki hastaneler ve su tesisleri için yakıt sağlanması, hastanelere ilaç ve tıbbi sarf malzemesi sağlanması, yaralılar için cerrahi operasyonların sağlanması, gıda paketleri, hanımlara ve çocuklara özel ihtiyaç paketleri gibi Filistinli kardeşlerimiz acil yardım desteğine ihtiyaç duyuyor.

Kevser Eğitim Vakfı | Hayra Açılan Kapınız